Opak Digital

Seramik Yüzeylere Baskı

Seramik üzerine UV Baskı, uygulaması kimyasal temizlik malzemelerine karşı mukavemet gösteren UV baskı sistemiyle kaliteli ve solmayan canlı görüntüler elde edilmesi için kullanılan baskı yöntemidir. Bu şekilde istediğiniz görseli istediğiniz ölçülerde aynı gün içerisinde çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Opak Digital Uv baskı sistemleri olağanüstü kullanım kolaylığı sağlar. Kullanışlı ve akıllı bir elle kontrolör, tek dokunuşla işlem sağlar ve yazdırma işlerini derhal saklamanıza ve yeniden başlatmanıza olanak tanır. Farklı şekil ve ebattaki malzemelerin kolayca basılmasını sağlamak için, yüzeyin yüksekliğini ve ön yüzeyini algılayan otomatik medya sensörü gibi özelliklerle paketlenir ve böylece daha hızlı, basit ve daha sezgisel bir deneyim elde edilir.

Saatte 100 m2’ye kadar baskı hızı ile Yüksek Parlaklık ile Canlı Renkler...

200 cm ene ve 51 mm’e kalınlığı kadar malzeme besleme imkanı...

Vakumlu konveyör (belt) sistemi, hem sert hem esnek zeminlere baskı

Opak Digital Uv baskı sistemleri, "düz" olan her şeyden istisnai grafikler sunar. Uv baskı eşsiz malzeme boyutu ve kalınlık özelliklerine ek olarak, dokular ve simüle edilmiş kabartmalar dahil çarpıcı özel efektler için CMYK, Beyaz ve Clear Coat ECO-UV mürekkeplerini kullanmaktadır. POP görüntüleri, iç mekan tasarımı, sanat, tanıtım ürünleri ve bir veya iki taraflı işaretler üzerinde güçlü bir görsel etki yaratıyor.

Opak Digital olarak, Türkiye'nin her noktasına gönderim yapmaktayız. Kendi UV baskı makinemizden aldığımız uygulamalar aynı gün içerisinde kargolanabllmektedir. Yüksek baskı kalitesi ve ekonomik yapısıyla tercih sebebi olmaktadır.