Opak Digital

Metal Yüzeylere Baskı

Kompozit üzerine UV Baskı,özellikle dış mekanlarda mukavemet gereksinim duyulan mecralarda aynı şekilde dekoratif zenginlik açısından iç mekanlarda tercih sebebidir.

Metal üzerine UV Baskı, metal malzemerin üzerine yüksek baskı kalitesini ısıtılmış olarak ultraviole ışıl işlem yardımıyla yapılmasıdır. Metal UV Baskı çalışmalarında firma isimleri, logolar, yada şahıs isimleri gibi özel çalışmalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Saatte 100 m2’ye kadar baskı hızı ile Yüksek Parlaklık ile Canlı Renkler...

200 cm ene ve 51 mm’e kalınlığı kadar malzeme besleme imkanı...

Vakumlu konveyör (belt) sistemi, hem sert hem esnek zeminlere baskı

Son teknoloji baskı olan uv baskı, sahip olduğu özel teknoloji ile daha canlı renkler ve daha uzun ömürlü metal baskılar elde etmenize olanak sağlar. Özellikle tabela uygulamalarında kullanılan metal ve türevlerine üzerine uyguladığımız logo ve reklam çalışmaları tabela ve baskı ömrünü artırmaktadır. Metal UV baskı hazırlık açısından ofset ve serigrafi tekniklerinden daha pratiktir. Bu yüzden daha düşük adetler ve farklı görsellerle baskı yaptırabilir; baskı maliyetlerini minimum seviyede tutarak niş üretim yapabilirsiniz. Ürünlerinizi belirledikten sonra daha yüksek adetlerde, düzenli sipariş vererek çok daha uygun fiyat alabilirsiniz.

Opak Digital olarak, Türkiye'nin her noktasına gönderim yapmaktayız. Kendi UV baskı makinemizden aldığımız uygulamalar aynı gün içerisinde kargolanabllmektedir. Yüksek baskı kalitesi ve ekonomik yapısıyla tercih sebebi olmaktadır.