Opak Digital

Ahşap Yüzeylere Baskı

Ahşap üzerine UV Baskı, özellikle eğlence merkezleri , restorantlar , dinlence alanları gibi vitrinin önemli olduğu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ahşap yüzeyin dümdüz olması gerekmektedir. İstediğiniz ölçülerde istediğiniz miktarda istediğiniz görüntüyü UV baskı makinemizde çok kısa süre de basabilmekteyiz.

Ahşap üzerine UV Baskı, özellikle eğlence merkezleri , restorantlar , dinlence alanları gibi vitrinin önemli olduğu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ahşap yüzeyin dümdüz olması gerekmektedir. İstediğiniz ölçülerde istediğiniz miktarda istediğiniz görüntüyü UV baskı makinemizde çok kısa süre de basabilmekteyiz. Yüksek baskı kalitesi sayesinde çok kısa sürede hazırlanan çalışmalar reklam panoları, konum tarifleri gibi biliumum bir çok alanda kullanılmaktadır. Mobilya ve iç mimaride orta sehpa, kardorop, komidin gibi malzemelerde de sıklıkla görülmeye başlanmıştır.

Saatte 100 m2’ye kadar baskı hızı ile Yüksek Parlaklık ile Canlı Renkler...

200 cm ene ve 51 mm’e kalınlığı kadar malzeme besleme imkanı...

Vakumlu konveyör (belt) sistemi, hem sert hem esnek zeminlere baskı

Ahşap UV baskı adındanda anlaşılacağı üzere ahşap malzemeye en fazla 5cm kalınlığında olmak üzere istediğiniz hayal ettiğiniz her türlüğ baskının aktarılması işlemidir. Ahşap UV baskı çalışmalarında genellikle bir mizansen yada bir hikayeyi kurgulama suretiyle hazırlanmaktadır. Restorantlar, cafeler, eğlence mekanları, dinlence alanlarının tamamında rastlamak mümkündür. Ahşap yüzeyde yapılan baskı çalışmalarında desenler farklılık göstermektedir. Diğer yüzeylere nazaran oldukça ilgi çekicidir.

Ahşap yüzey ile fotoğraflarınızın bütünleşmesiyle adeta ortaya sanat eseri çıkmaktadır. Ayrıca ahşap yüzeyler özellikle kimyasalllara karşı çok ciddi mukavemet göstermektedirler.