Opak Digital

Pleksiglass Yüzeylere Baskı

Pleksiglass üzerine UV Baskı, dekorasyon ve reklam sektörünün en çok tercih ettiği baskı çalışmasıdır. Pleksiglass malzemesi özellikle reklamcılar tarafından sıklıkla kullanımaktadır.

Malzemenin kaliteli ve dayanıklı olması, baskı kalitesini çok iyi yansıtması ve uygun fiyatlara mal olması en büyük tercih sebebidir. İç dekorasyonda tablolarda, yada panolarda sıklıkla görmeye başladığımız plexi üzerine uv baskı paneller önümüzdeki yıllarda sıklıklı karşılaşacağımız bir uygulamadır.

Saatte 100 m2’ye kadar baskı hızı ile Yüksek Parlaklık ile Canlı Renkler...

200 cm ene ve 51 mm’e kalınlığı kadar malzeme besleme imkanı...

Vakumlu konveyör (belt) sistemi, hem sert hem esnek zeminlere baskı

Özellikle reklam sektöründe en çok kullanılan malzemelerden birisi şüphesiz pleksidir. Işık geçirgenlik oranı yüksek olan pleksiler şeffaf ve kaliteli malzemelerde mütevellit olması sektörün en büyük tedarik malzemelerinden birisi olmasının ana sebeplerindendir. Yüksek baskı kalitesi hissi veren Pleksi UV baskı özellikle canlı renkleri mükemmel düzeyde yansıtmaktadır. 2 punto büyüklüğündeki yazıları dahi çok net bir şekilde aktarılması mümkündür. Özellikle tabelalarda, bilboardlarda yada büyük sahalarda reklam çalışması gerektiren uygulamalarda Pleksi Uv baskıyı tercih edebilirsiniz. Hem markanızın ışığını ve renklerinidoğru yansıtmak hemde dikkat çekmek için Pleksi Uv baskı en iyi tercih olacaktır.

Opak Digital olarak, Türkiye'nin her noktasına gönderim yapmaktayız. Kendi UV baskı makinemizden aldığımız uygulamalar aynı gün içerisinde kargolanabllmektedir. Yüksek baskı kalitesi ve ekonomik yapısıyla tercih sebebi olmaktadır.