Opak Digital

Kompozit Yüzeylere Baskı

Kompozit üzerine UV Baskı,özellikle dış mekanlarda mukavemet gereksinim duyulan mecralarda aynı şekilde dekoratif zenginlik açısından iç mekanlarda tercih sebebidir.

Kompozit materyalinin kullanım sebebi yüksek dayanıklılığa sahip olmasıdır. Özellikle dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Çift yüzeyinde aliminyum ve aynı şekilde iç kısmınında sıkıştırılmış aliminyum malzemesi olması mukavemetini arttırmaktadır.

Saatte 100 m2’ye kadar baskı hızı ile Yüksek Parlaklık ile Canlı Renkler...

200 cm ene ve 51 mm’e kalınlığı kadar malzeme besleme imkanı...

Vakumlu konveyör (belt) sistemi, hem sert hem esnek zeminlere baskı

Opak Digital Uv Baskı Sistemleri, kalın bir filmle ve ince tabaka ile güzel çalışabilen sisteme sahiptir. Kompozit, köpük, plastik, ahşap, cam ve metal gibi standart malzemelerle kullanmak için ideal olsa da, yüzlerce USB sürücüye, akıllı telefon kasalarına veya gitar kılıfları, su şişeleri gibi farklı öğelere baskı yapmak istiyorsanız mükemmel bir çözümdür ve dahası kritik prova uygulamaları gerektiren kullanıcılar için Opak Digital Uv Baskı Sistemleri, GMG Renk Korumalı, CGS ORIS Renkli Tuner, FlexoProof / Nokta Korumalı, EFI Renk Korumalı XF ve Fiery XF RIP de dahil olmak üzere önde gelen prova yazılımı ile uyumludur.

Opak Digital olarak, Türkiye'nin her noktasına gönderim yapmaktayız. Kendi UV baskı makinemizden aldığımız uygulamalar aynı gün içerisinde kargolanabllmektedir. Yüksek baskı kalitesi ve ekonomik yapısıyla tercih sebebi olmaktadır.