Opak Digital

3D Duvar Kağıdı

3D duvar kağıtları kullanıldıkları mekanlarda zerafetin yanında duruşu ve şıklık konusunda sizi memnun edecektir. Opak Digital UV Baskı merkezi olarak 3d duvar kağıtlarını bizzat firmamız bünyesinde üretilmektedir.

3D duvar kağıtları kullanıldıkları mekanlarda zerafetin yanında duruşu ve şıklık konusunda sizi doyuma ulaştıracaktır. Opak Digital UV Baskı merkezi olarak 3d duvar kağıtlarını bizzat firmamız bünyesinde üretilmektedir. İstediğiniz görseli tek parçada duvardan duvara monte edebiliyoruz. Bu mükemmel çalışma iç mimarinin en önemli yapı taşları arasında yer almaktadır.

Saatte 100 m2’ye kadar baskı hızı ile Yüksek Parlaklık ile Canlı Renkler...

200 cm ene ve 51 mm’e kalınlığı kadar malzeme besleme imkanı...

Vakumlu konveyör (belt) sistemi, hem sert hem esnek zeminlere baskı

Duvar kağıdınızı atlayan geniş bir tasarım yelpazesi ile evinizin iç mekanına cazibe bir çizgi ekleyin. İster oturma odanızda bir duvara hükmetmek için dramatik bir geometrik desen seçerseniz veya bir yatak odasını getirmek için daha ince bir desen seçerseniz de, Öztaş 3D duvar kağıdı koleksiyonu dekorunuza yeni bir boyut yaratacaktır. Bu koleksiyonun göz alıcı tasarımları, oturma odası özelliğine sahip duvar kağıdı olarak muhteşem görünüyor ve alanınıza odak noktası ekliyor. İçinizle tamamlayıcı veya kontrast oluşturacak nefes kesici bir doğal ortam veya soyut bir şekil seçin. Evinizdeki duvarlar için Opak Digital 3D duvar kağıdını tanıtın ve alanınızı tamamen yeniden düşünün. Geniş renk yelpazesi ve tonları stilinize ve tamamlayıcı dekorasyonunuza uyacaktır.

Biz tasarım ve kalite için bir tutku ile bir Gaziantep firmasıyız. Duvar kağıtları ve uv baskılar çevre dostu, Dünya standartlarına uygun yangın geciktiricidir ve güneş ışığında solmazlar. Tüm motiflerimiz dikkatle seçilir.