Opak Digital

Suni Deri Yüzeylere Baskı

Her yıl hem işletmelerden hem de bireylerden UV baskısı giderek daha fazla talep görüyor. Parlak ve ayrıntılı görüntüler uygulamak için bu yöntem mükemmel kalitede ürünler oluşturmanıza yardımcı olur.

Uv baskı türlerinden biri suni deri baskıdır. İç mekan, mobilya üretimi, terzilik, aksesuar üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Modern teknoloji, ithal edilmiş ekipman ve çeşitli siparişlerin gerçekleştirilmesinde edinilen tecrübe, görüntüleri herhangi bir renk karmaşıklığındaki deriye ve suni deriye aktarmamızı sağlar.

Saatte 100 m2’ye kadar baskı hızı ile Yüksek Parlaklık ile Canlı Renkler...

200 cm ene ve 51 mm’e kalınlığı kadar malzeme besleme imkanı...

Vakumlu konveyör (belt) sistemi, hem sert hem esnek zeminlere baskı

UV mürekkepleri özgün ve benzersiz çözümler oluşturmanıza yardımcı olur. Kullanımları, suni deriye uygulanan görüntünün aşınma direncine ulaşılmasını sağlar. Ne de olsa, ultraviyole ışınlarının etkisi altındaki sarf malzemeleri anında emilir ve ince ama çok güvenilir bir film oluşturur.

Deri ve deri üzerine fotoğraf baskısı, yüksek kaliteli, özel ve lüks şeyler oluşturmanıza olanak sağlar. Bu teknolojiyi kullanırken uygulanan görünmez dayanıklı polimer film ayrıca mekanik hasar, nem ve hatta sıcaklık düşmelerine karşı güvenilir bir koruma sağlar.

Opak Digital olarak, Türkiye'nin her noktasına gönderim yapmaktayız. Kendi UV baskı makinemizden aldığımız uygulamalar aynı gün içerisinde kargolanabllmektedir. Yüksek baskı kalitesi ve ekonomik yapısıyla tercih sebebi olmaktadır.